týden hokeje

Charitativní derby

Přijďte fandit hokeji, ale hlavně pomoci a přispět na dobrou věc! Pomáhat je normální…

HC Lev Benešov ke konci letošního roku založil Nadační fond LEV Benešov a jedna z prvních aktivit nadačního fondu je zorganizování charitativního derby ve spolupráci s HC Lev Benešov a HC Rytíři Vlašim. I když je rivalita mezi týmy věčná a velká, jsou okamžiky v životě, kdy jde toto stranou, lidé chtějí pomoci a spojí se pro dobrou věc.
V říjnu letošního roku postihla rodinu paní Lenky tragická událost, kdy ji při autohavárii zahynuli jak její životní partner, tak i nejstarší syn Ondra, výborný nadějný hokejista HC Rytíři Vlašim. Zůstala sama se dvěma dětmi, hokejistou Tomášem a malou Alenkou. A právě jim by Nadační fond Lev Benešov společně s hokejisty i fanoušky obou týmů rád pomohl formou finančního výnosu z aukce dresů týmů HC Lev Benešov a HC Rytířů Vlašim.

Ve speciálních dresech vyrobených pro tuto událost nastoupí oba celky na ledové ploše v Benešově, v sobotu 5. ledna 2019 od 17.00 hod. Následně se budou všechny dresy hráčů dražit v aukci na www.sportovniaukce.cz, a to po dobu jednoho měsíce. Výtěžek z ní, včetně ostatních příspěvků od partnerů, budou předávat členové fondu 9. února paní Lence ve Vlašimi v rámci jednoho ze zápasů vlašimských Rytířů.

Nad utkáním převzalo záštitu město Benešov v čele s panem starostou Ing. Jaroslavem Hlavničkou.

HC LEV Benešov věnuje na tuto událost z každé vstupenky 5 Kč.

Facebooková událost Charitativního derby naleznete ZDE

HC LEV Benešov vs. HC Rytíři Vlašim

Sobota 5.ledna od 17:00 na ZS v Benešově.

Pokladny se otevřou v 15:30 a rozbrusleni týmů začíná v 16:20.

Takto vypadají dresy, ve kterých se odehraje charitativní derby.

Derby se odehraje se speciálními puky vytvořenými přímo na zápas.
Vy si je můžete na památku zakoupit ve stánku fanshopu.

Charitativní derby Benešova s Vlašimí podpoří svojí účastí i Petr „Pilník“ Pilát, jeden z nejpopulárnějších světových jezdců freestyle motokrosu!
Petr je benešovským rodákem a když se dozvěděl o akci, ochotně se rozhodl ji podpořit.
Při zápase tak Petr obstará úvodní vhazování a věnoval do charitativní dražby svůj podepsaný dres.
Pokud tak chcete ukořistit tento autentický kousek Petrovy výbavy, máte jedinečnou možnost v následné internetové akci.

Převzato: HC LEV Benešov