Mladší žáci na turnaji v Humpolci

Ve čtvrtek 28.12.2017 se v Humpolci konal turnaj mladších žáků.

Turnaje se zúčastnily týmy Humpolec, PZ Kladno, Třebíč a Vlašim. Hrálo se 3 x 12 minut “každý s každým”. Vítězství v zápase bylo ohodnoceno třemi body, vítězství v prodloužení dvěma a prohra v prodloužení jedním bodem. Vzhledem k situaci, že PZ Kladno porazilo Třebíč na nájezdy a Vlašim byla po dvou utkáních stoprocentní, šli do posledního zápasu kluci z Vlašimi proti Třebíči s velkou šancí na prvenství v turnaji. Nakonec se však ukázalo, že každý zápas je jiný a různé spekulativní prognózy se nevyplácejí. Turnaj tedy vyhrála Třebíč, Vlašim byla druhá, PZ Kladno třetí a domácí Humpolec čtvrtý.

Za Vlašim se do bojů zapojili: Želivský, Berounský, Matějovič, Pessr, Mašek, P.Holejšovský ml., Bouček, J.Holejšovský, P.Holejšovský st., O.Krucký, T.Krucký, Nevšímal, Staněk, Mrázek, Kachlík, Ludvík, Vondrák.

Zápasy:

Vlašim – Humpolec   8:2   (2:0  3:2  3:0)

branky: Matějovič (T.Krucký),  P.Holejšovský st. (Berounský),  T.Krucký (O.Krucký),  P.Holejšovský st. (J.Holejšovský),  J.Holejšovský (P.Holejšovský st.),  J.Holejšovský (Berounský),  Mrázek (Staněk),  P.Holejšovský st. (J.Holejšovský)

vyloučení 3:1,   využití 1:0,   oslabení 0:0,

vývoj skóre: 2:0  2:2  8:2

Vlašim – PZ Kladno   8:2   (2:1  2:1  4:0)

branky: P.Holejšovský st. (Mašek),  O.Krucký,  P.Holejšovský st. (Mrázek),  Mašek (T.Krucký),  Staněk (Matějovič),  J.Holejšovský (P.Holejšovský st.),  P.Holejšovský st. (O.Krucký),  T.Krucký

vyloučení 4:7,   využití 2:0,   oslabení 0:0,   hra 4×4  0:1

vývoj skóre: 1:0  1:1  4:1  4:2  8:2

Vlašim – Třebíč   2:10   (1:5  1:0  0:5)

branky: P.Holejšovský ml. (J.Holejšovský),   J.Holejšovský (P.Holejšovský st.)

vyloučení: 1:4,   využití 0:0,   oslabení 1:1

vývoj skóre: 0:5  2:5  2:10