Starší žáci v polovině soutěže

Starší žáci mají za sebou 17 ze 30 zápasů krajské ligy.

Po sedmi výhrách, třech remízách a sedmi prohrách, ale s jedním zápasem k dobru jsme se před vánoci umístili se 17 body na šestém místě v tabulce.

Naše výsledky zatím jsou:

• průměrně 1 získaný bod na zápas,
  • 76 vstřelených gólů, tj. průměrně 4,5 gólu na zápas,
  • 91 obdržených gólů, tj. průměrně 5,4 gólu na zápas,
  • rozdíl -15 gólů, tj. průměrně -1,1 gólu na zápas.

Z 15 hráčů týmu vstřelili tři hráči více než 10 gólů a dohromady 44 všech vstřelených gólů, tj. 58% gólů celého týmu.

Z 15 hráčů (do pole, nepočítaje gólmany) absolvovali čtyři hráči všech 17 zápasů.

Pozitivní je i to, že 12 z 15 hráčů absolvovalo 13 a více ze 17 zápasů.

Tým umí hrát obětavě, naplno zabojovat, vytváří si v každém zápase hodně brejků, přečíslení a nebezpečných šancí.

Asi nejlepší zápasy jsme odehráli s Mladou Boleslaví (první v tabulce), kdy jsme uhráli ze dvou vzájemných zápasů jednu výhru a jednu remízu!

Kromě Letců z Letňan (druzí v tabulce) jsme zatím ve skupině jediní, kdo Boleslav dokázal porazit a sebrat jí body!!!

Velmi dobré a vyrovnané zápasy jsme odehráli v prvním kole s Kolínem (třetí v tabulce) a ve druhém kole s Poděbrady (čtvrté v tabulce).

Zbytečně jsme prohráli nebo remizovali často dobře odehrané zápasy s týmy, které se v tabulce nacházely po celou dobu pod námi.

Slabiny týmu známe a do druhé poloviny soutěže na nich můžeme zapracovat. Počínaje realizačním týmem, samotnými hráči a fanouškovským kotlem, který tvoří „šestého hráče“ na ledě!!!

Kromě posledních dvou týdnů jsme se od začátku soutěže drželi na pátém místě tabulky.

Po novém roce se tam chceme vrátit a zaútočit na místo čtvrté.

Přejeme všem radostné Vánoce a šťastný nový rok 2018!