Vánoční turnaj mladších žáků v Kolíně

V sobotu 23.12.2017 se v Kolíně konal turnaj mladších žáků.

Turnaje se zúčastnily týmy Kolína, Vlašimi, Poděbrad a Jičína. Hrálo se 2 x 20 minut “každý s každým”. Po každém zápase se jely samostatné nájezdy ve třech hráčích na každé straně. Vítězství v zápase bylo ohodnoceno dvěma body, remíza jedním bodem. Vítězství na nájezdy bylo za jeden bod a remíza za půl. Zvláštnost tohoto systému, který byl pro všechny zúčastněné stejný, kdy nájezdy třech hráčů měly poloviční hodnotu než snaha celého týmu v zápase, zamotaly tabulku do posledního okamžiku. Nakonec se z vítězství radovali kluci z Jičína, druzí skončil Kolín, třetí, ač dvakrát vyhrála, Vlašim a na čtvrtém místě byly Poděbrady.

J.Holejšovský byl vyhlášen nejlepším útočníkem turnaje.

Za Vlašim se do bojů zapojili: Želivský, Filadelfi, Berounský, Matějovič, Pessr, Mašek, J.Holejšovský, P.Holejšovský st., P.Holejšovský ml., O.Krucký, T.Krucký, Nevšímal, Staněk, Ludvík, Vondrák.

Zápasy:

Vlašim – Jičín   0:3   (0:2  0:1)

vyloučení 3:3,   využití 0:0,   oslabení 0:0,   vývoj skóre: 0:3

nájezdy 1:2   –   proměněný nájezd J.Holejšovský

Vlašim – Kolín   7:6   (3:4  4:2)

branky: J.Holejšovský (P.Holejšovský st.),   Mašek,   O.Krucký (Nevšímal),   P.Holejšovský st.,   P.Holejšovský ml. (Pessr),   T.Krucký (O.Krucký),   J.Holejšovský (P.Holejšovský st.)

vyloučení 3:0,   využití 0:1,   oslabení 0:0

vývoj skóre: 1:0  1:4  3:4  3:5  4:5  4:6  7:6

nájezdy 0:1

Vlašim – Poděbrady   4:2   (2:2  2:0)