týden hokeje

Turnaj nejmenších nadějí

Společně

Společné focení po slavnostním ukončení turnaje. Foto: Vít Kucharčík

V neděli 26. února se konal na vlašimském zimním stadionu turnaj nejmenších hokejistů. Turnaje se účastnily děti ve věku 5-6 let. Malí Rytíři se utkali se soupeři HC Lev Benešov, SC KolínHC Tábor. Všechna mužstva sehrála 3 zápasy po vzoru každý s každým. Na všech stranách padalo plno gólů, že se časomíra nestačila divit. Všechny děti se snažily, až někdy člověk žasnul, co všechno takto malé děti dokážou zvládnout.

Celý turnaj proběhl hladce  bez sebemenších problémů. Na konci turnaje proběhlo hromadné vyhlášení všech zúčastněných. Všechny děti dostaly hodnotné ceny a plno laskomin, které si za předvedené výkony určitě zasloužily. V nadšení dětí bylo vidět, že se jim turnaj líbil a byly spokojené. Šlo hlavně o to, aby se děti hýbaly a prožily pěkné chvíle. V době tabletů, počítačů a mobilních telefonů je pěkné zjistit, že se pořád najdou takoví lidé, kteří dávají přednost sportování před vysedáváním před televizí. Za to dík jak dětem, tak i rodičům, bez kterých by to prostě nešlo.

Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a sponzorům, kteří pomohli připravit pro děti odměny. Finančně přispěli: Dům dětí a mládeže Vlašim, KTM Vlašim, HT Parket cz, Potraviny Zelingr, Restaurace Na zimáku a další.

Vlašim

Vlašimský tým. Foto: Vít Kucharčík

Za Rytíře nastoupili: v brance Anička Motáková, v poli Kryštof Rezek, Matouš Ptáček, Jakub Šrejma, Míra Fris, Honza Jaeger, David Kužel, Arnošt Český, Mateo Ludvík, David Vencl, Matyáš Kuklík, Marek Brabenec a Vítek Kuchačík.

Autor: Vít Kucharčík – trenér