Rytíři v play off KLM 2020

Tomáš Vondráček A-tým

HC Rytíři Vlašim si vybojovali účast v play off KLM 2020 a zahrají předkolo play off o postup do čtvrtfinále. Jejich soupeřem bude HC Junior Mělník, který jde do vyřazovacích bojů z lepší pozice než Rytíři.
Play off je hrané na 2 vítězná utkání. První utkání se bude hrát ve středu (26.2. od 19:00) na mělnickém ledě. Odveta je na programu v sobotu 29.2. od 17:30 ve Vlašimi. Případný třetí rozhodující zápas se odehraje o den později, tedy v neděli 1.3. na ledě v Mělníku.
Přijďte podpořit naše hráče ve vyřazovacích bojích a pomoci jim do čtvrtfinále play off!

Odkaz na Facebookovou událost Play off: HC Rytíři Vlašim vs. HC Junior Mělník

Systém play off:
– 2 vítězná utkání
– v případě nerozhodného výsledku po základní hrací době:
– 15 minutová přestávka s úpravou ledu, 10 min. prodloužení 3 3 („náhlá smrt“)
– pokud nerozhodne prodloužení, následují nájezdy (5 na každé straně, následně po jednom do rozhodnutí)
– hrací termíny:
– středa, sobota + případné 3. utkání neděle
– každé kolo play off se odehraje v jednom týdnu, kluby si mohou dohodnout jiné hrací dny
– pořadí utkání (z pohledu lépe nasazeného mužstva) D – V – D
– utkání řídí 1 hlavní rozhodčí, po dohodě klubů můžou sérii řídit 2 HR