Dorost: HC Vlašim – SK Sršni Kutná Hora 7 : 2

Tomáš Vondráček Příspěvky

Další vítězný zápas na domácím stadionu ve Vlašimi. Tentokrát jsme porazili Kutnou Horu 7:2.

V první třetine jsme tradičně hned ve druhém střídaní vstřelili gol. Nyní se o tento gól postaral Lukáš Petržílka po nahrávce od Dominika Sellnera. O pár minut později prostřelil kutnohorského gólmana Vašek Fiala po nahrávce od Jirky Sůsy. Na dalším gólu se podílel celý druhý útok. Petržílkovu odraženou střelu se pokusil dorazit Habart, ale puk se znovu odrazil od gólmana a nakonec ho do brány dostal Spilka. O minutu později, po projetí celého hřiště, prostřelil gólmana opět Petržílka. Bohužel jsme ale v první třetině neuhlídali jeden gól a na konci třetiny jsme jeden obdrželi.
Ve druhé třetině se prosadil po nahrávce od Machače opět Fiala. Půl třetiny pak žádné góly nepadaly… Nedokázali jsme využít ani dvě přesilové hry. Na konci druhé třetiny ale do brány dostal puk opět Petržílka. Ve druhé třetině jsme si kutnohorské hráče ohlídali a hlavně díky zákrokům Kaliny v bráně jsme neobdrželi ani jeden gól.
Do třetí třetiny už jsme nastoupili s “klidem”, oba týmy už věděly, kdo bude vítězem zápasu a čí budou body. Ale nenechali nám to jak se říká “zadarmo”. Za celou třetinu jsme měli mnoho šancí, ale vždy to skončilo v gólmanovi. Až v druhé polovině třetí třetiny se podařilo Petržílkovi po nahrávce “scorovat”. Na oplátku jsme dostali od Kutné Hory také jeden gól a byl konec.

Branky a nahrávky: Petržílka Lukáš (Sellner Dominik), Fiala Václav (Sůsa Jiří), Spilka Ondra (Habart Jiří, Petržílka Lukáš), Petržílka Lukáš, Fiala Václav (Macháč Tomáš, Chomát Ondřej), Petržílka Lukáš (Spilka Ondra), Petržílka Lukáš (Spilka Ondra)

Třetiny: 4 : 1, 2 : 2, 1 : 1

Vývoj utkání: 3 : 0, 3 : 1, 6 : 1, 6 : 2, 7 : 2

Sestava: Kalina, Švácha (od 40.min.) – Čiko, Fiala, Habart, Chomát, Kolluch, Košař, Langr, Macháč, Novák, Peterka, Petržílka, Sellner, Spilka, Sůsa, Šulek, Zaoral