Posledních pět zápasů mladších žáků

Tomáš Vondráček Příspěvky

14.zápas skupiny o umístění

neděle 3. 3. 2019

Rakovník – Vlašim   6:10   (2:4  2:2  2:4)

Branky a nahrávky :  5. Holejšovský (Pohan) 1:0,   9. Mrázek (Nevšímal) v přesilovce 2:0,   10. Mrázek 3:0.   18. Mrázek (Holejšovský) 4:1,   21. Mrázek (Holejšovský) 5:2,   37. Krucký (Staněk) 6:3,   48. Mrázek (Holejšovský) v přesilovce 7:4,   50. Holejšovský 8:4,   53. Staněk (Krucký) 9:4,   59. Staněk (Krucký) 10:5

Sestava :  Božík   –   Maršíček, Bouček, Mašek, Pohan   –   Mrázek, Holejšovský, Nevšímal   –   Baše, Krucký, Staněk

Vyloučení : 6:9, navíc RAK 10 min.     Využití : 1:2     Oslabení : 2:0

Vývoj skóre :  0:3   1:3   1:4   2:4   2:5   3:5   3:6   4:6   4:9   5:9   5:10

 

15.zápas skupiny o umístění

sobota 9. 3. 2019

Vlašim – Kobra Praha   8:6   (1:1  4:2  3:3)

Branky a nahrávky :  4. Holejšovský (Nevšímal) 1:0,   24. Maršíček v přesilovce 2:1,   35. Mrázek v oslabení 3:3,   35. Holejšovský (Kachlík) v oslabení 4:3,   40. Staněk (Maršíček) 5:3,   41. Nevšímal 6:3,   42. Holejšovský (Nevšímal) 7:3,   54. Holejšovský 8:4.

Sestava :  Zrno   –   Mašek, Kocáb, Bouček, Pohan, Maršíček, Dub   –   Mrázek, Holejšovský, Nevšímal   –   Krucký, Staněk, Šrejma   –   Kachlík, Baše, Řikovský

Vyloučení : 5:4, navíc KOB 5+do konce     Využití : 1:0     Oslabení : 2:0

Vývoj skóre :  1:0   1:1   2:1   2:3   7:3   7:4   8:4   8:6

 

16.zápas skupiny o umístění

neděle 10. 3. 2019

Vlašim – Rakovník   8:4   (6:2  0:0  2:2)

Branky a nahrávky :  2. Mrázek (Nevšímal) 1:0,   5. Nevšímal (Mrázek) 2:0,   7. Kachlík (Dub) v přesilovce 3:0,   8. Bouček (Nevšímal) 4:0,   15. Staněk (Mašek) 5:1,   18. Bouček (Mrázek) 6:2,   44. Krucký (Mašek) 7:3,   54. Mašek (Šrejma) 8:3

Sestava :  Božík   –   Mašek, Kocáb, Maršíček, Dub   –   Krucký, Staněk, Kachlík   –   Bouček, Nevšímal, Mrázek   –   Šrejma, Baše, Řikovský

Vyloučení : 1:2     Využití : 1:0     Oslabení : 0:0

Vývoj skóre :  4:0   4:1   5:1   5:2   6:2   6:3   8:3   8:4

 

 

17.zápas skupiny o umístění

neděle 17. 3. 2019

Praha Zbraslav – Vlašim   16:2   (7:0  7:2  2:0)

Branky a nahrávky :  35. Holejšovský 12:1,   39. Baše (Krucký) v přesilovce 12:2

Sestava :  Zrno   –   Holejšovský, Dub, Bouček, Pohan   –   Kachlík, Nevšímal, Mrázek   –   Krucký, Staněk, Baše

Vyloučení : 5:5     Využití : 3:1     Oslabení : 2:0

Vývoj skóre :  12:0   12:2   16:2

 

 

18.zápas skupiny o umístění

sobota 23. 3. 2019

Vlašim – Velké Popovice   9:3   (5:0  3:1  1:2)

Branky a nahrávky :  2. Holejšovský (Dub) 1:0,   5. Krucký 2:0,   10. Staněk (Holejšovský) 3:0,   13. Mrázek (Holejšovský) 4:0,   18. Holejšovský (Mašek) 5:0,   21. Nevšímal (Krucký) 6:0,   23. Holejšovský (Staněk) 7:0,   36. Pohan (Staněk) v oslabení 8:1,   50. Krucký (Mrázek) 9:2

Sestava :  Božík   –   Maršíček, Pohan, Mašek, Dub   –   Mrázek, Holejšovský, Staněk   –   Baše, Krucký, Nevšímal   –   Řikovský

Vyloučení : 2:3 navíc Holejšovský 5 + do konce, hráč VP 5 + do konce,     Využití : 0:1     Oslabení : 1:0

Vývoj skóre :  7:0   7:1   8:1   8:2   9:2   9:3