Nedělní domácí zápasy vždy od 17:30!

Tomáš Vondráček Příspěvky

Původně jsme Vás informovali o přesunu domácích zápasů na neděle, se začátkem utkání v 17:00. To však z důvodu obsazenosti ledové plochy není možné a zápasy tak budou v neděli začínat vždy v 17:30, tak jako začínali obvykle!

Rytíře před Vánoci čeká dlouhá série domácích zápasů. Ze šesti kol jich pět odehrají na svém ledě. A jelikož se našemu týmu v letošní sezóně nedaří, chce se vedení klubu přesunutím zápasů na neděli pokusit o zlepšení výsledků Rytířů. Při nedělních utkáních tak budou moci někteří vlašimští odchovanci, hrající v jiných klubech nastoupit za naše mužstvo.

Věříme, že nám společně s Vaší přízní při utkáních dopomůžou k lepší hře a potřebným bodům do tabulky. První utkání bylo na programu již tuto neděli (18.11.) od 17:30, kdy přije těžký soupeř z Černošic, ale Rytíři utkání zvládli a zvítězili 9:5. Nyní budou následovat další tři utkání, vždy od 17:30. Nejprve na náš led zavítají Žabonosy (25.11.), následně Poděbrady (2.12.) a sérii čtyř domácích zápasů zakončí Sršni z Kutné Hory.

K pátému utkání zajíždíme na mělnický led a znovu se doma Rytíři představí těsně před Vánocemi, když 23.prosince vyzvou neratovické Buldoky.

Doufáme, že naše hráče přijdete podpořit v hojném počtu a společně se pokusíme dovést Vlašim k co nejvíce vítězstvím!